Twilight Saga
Sveikas atvykęs į Twilight RPG. Skubėk registruotis, arba prisijunk ;DD
Twilight Saga
Sveikas atvykęs į Twilight RPG. Skubėk registruotis, arba prisijunk ;DD
Twilight Saga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight vampires. Join us!
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 R E K L A M A V I M A S

Go down 
AutoriusPranešimas
Emmett Cullen
Let me dance with my little sister. This could be my last chance to make her blush.
Emmett Cullen


Pranešimų skaičius : 533
Join date : 2010-10-01
Miestas : Forksas

R E K L A M A V I M A S Empty
RašytiTemos pavadinimas: R E K L A M A V I M A S   R E K L A M A V I M A S Empty2011-01-20, 12:24

Nejaugi nenorit turėti daugiau chebros čia? Jaigu taip dėkite banerio kodą į kitus forus, o jų tiesiog įdėkite į draugų arba elito temą ( priklauso nuo to, kur Jūs įdėjote Mūsų banerio kodą ) ir moderatoriai įdės jį ten kur reikia.
Taip pat galite paltinti forumo adresą skype, facebook ir t.t.

Didelis bučkis nuo Administracijos. ;******* R E K L A M A V I M A S 201422
Atgal į viršų Go down
http://twili.lithuanianforum.net
Emmett Cullen
Let me dance with my little sister. This could be my last chance to make her blush.
Emmett Cullen


Pranešimų skaičius : 533
Join date : 2010-10-01
Miestas : Forksas

R E K L A M A V I M A S Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: R E K L A M A V I M A S   R E K L A M A V I M A S Empty2011-03-01, 11:01

Žmonės, matau,kad šitas forumas žlunga ir žinau,kad adminės man pritartų aš mačiau kaip šitas foras susikurė,mačiau,kad admines čia dvi,bet jos sugeba viską ir aš esu įsitikinus, kad kekvienas prašė rango,namo ir jinos padarė, kas be ko nepalikdavo forumo, padarydavo viską. manau,kad mes turėtumem del šito foro šek tiek bent pasistenkt ir pradėti jį platint ir kovot,kad jis išliktu manau kekvienam idomu kaip būna dauk žmonių. Man pačiai labai graudu,kad šis foras žlunga ir man labai liudna,kad jo greit gali nelikt. Kas peržiurėjo šita pranešima tikiosi susiprotės ir padės forumui!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SU R E K L A M A V I M A S 201422 viena Administratorių .
Atgal į viršų Go down
http://twili.lithuanianforum.net
 
R E K L A M A V I M A S
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight Saga :: Įžanga :: Įžanga-
Pereiti į: